kasyna 888 online

Black Jack zaczął robić zawrotną karierę

Klienci grający w blackjacka bardzo szybko przegrywali swoje pieniądze i przestawali chcieć grać w blackjacka. Dlatego kasyna wprowadziły do gry kilka nowych zasad, które wyrównały nieco szanse. Z pomocą graczom przyszła matematyka.

Pod koniec lat 50. XX wieku pojawiły się pierwsze publikacje zawierające oparte na matematycznych obliczeniach wskazówki, jak należy grać, aby obniżyć do minimum przewagę kasyna. Wraz z postępem technologicznym szanse graczy jeszcze bardziej wzrosły. Matematycy z pomocą komputerów stworzyli tzw. podstawową strategię gry w blackjacka, czyli zasady optymalnego zachowania podczas gry.

Według tej teorii, kluczem do decyzji, jaką powinien podjąć gracz, jest analiza dwóch kart, które ma w ręku oraz jednej odkrytej karty krupiera. Użycie podstawowej strategii, która bynajmniej nie jest nadzwyczajnie trudna do zapamiętania, pozwala zredukować przewagę kasyna niemalże do zera, a czasem nawet oddać ją graczom. Jeżeli bowiem dodatkowo gracz opanował umiejętność liczenia kart, jego przewaga nad kasynem może wynieść ok. 1%. Dokładna wysokość przewagi zależy od liczby talii i zasady gry blackjacka w danym kasynie.

platnosci kasynowe

/br>
kasyna na kase