kasyna 888 online

Hazard na pieniadze online a prawo polskie

Możliwość wygrania całkiem niezłej sumy pieniężnej przy niewielkich zainwestowanych kosztach jest niewątpliwie wielką pokusą dla amatorów gier online. Czy jednak te dochody są opodatkowane? W Polsce prawo zabrania budowania internetowych kasyn,

gdzie w grę wchodzą pieniądze czyli tzw Hazard na pieniadze. Nie przeszkadza to jednak polskim graczom do korzystania z usług ich zagranicznych odpowiedników, które są jak na wyciągnięcie ręki. Prognozy mówią ze rynek e-hazardu rośnie w Europie przeciętnie 10 % na rok. W 2012 roku może osiągnąć nawet kwotę 24,4 miliardy dolarów (AFP). Istnieją polskie kasyna, ale nie można na nich zarabiać.

Rynek ten rośnie w naszym kraju w skali 20% rocznej. Prawnie jednak Państwo polskie nie może w praktyce zabronić graczom dostępu do zagranicznych kasyn, gdyż są to przedsiębiorstwa zarejestrowane w innym kraju, gdzie hazard jest prawnie legalny. Są to bardzo duże firmy posiadające kasyna, których przychody sięgają milionów dolarów. Większość z nich jest notowana na największych giełdach finansowych. Tłumaczą one swoje witryny (kasyna online) na popularne języki na świecie, w tym na język polski, tak żeby gracz w naszym kraju miał swobodny do nich dostęp.

Gracze w Polsce nie korzystają z nich tylko dla pieniędzy, ale również dla fajnego spędzania czasu, zabawy i rozrywki. Wizyta w virtualnym kasynie gry to bowiem wyśmienita gra i rozrywka, na którą warto się zdecydować, jeżeli bowiem nie mamy odwagi iść do tradycyjnego kasyna, zawsze możemy zajrzeć do kasyna online, gdzie znajdziemy wszystkie interesujące nas gry hazardowe, a tym samym znajdziemy rozrywkę na skalę XXI wieku. Osoby, które już znają kasyna online, kochają tego typu rozrywkę i niezależnie od pochodzenia danego kasyna, grywają w przeróżne gry hazardowe i uprawiaja hazard na pieniadze.

platnosci kasynowe

/br>
kasyna na kase