kasyna 888 online

Live betting bukmacherskie zakłady sportowe zawierane na żywo Unibet

Live betting to zakłady zawierane na żywo w trakcie trwania spotkań. Unibet może poszczycić się najszerszą ofertą zdarzeń live wśród wszystkich bukmacherów !

Live betting to najciekawsza forma zakładów sportowych ze względu na bardzo częste zmiany kursów wraz z rozwojem wydarzeń na boisku.

W Unibet możemy łączyć takie zdarzenia na jednym kuponie zarówno z innymi zakładami live, jak i ze standardowymi zakładami.

Ważnym elementem live betting-u w Unibet jest opcja Ca$h-In – czyli zakończenie zakładu przed końcem spotkania !
Zasada działania tej opcji jest bardzo prosta, przydaje się ona w dwóch przypadkach:

  1. Nasza drużyna prowadzi, jednak nie jesteśmy pewni końcowego wyniku.

Przykład:
Postawiłeś zakład 10 PLN na wygraną Barcelony z Valencią po kursie 2.10. Tuż po przerwie Barca strzela gola i obejmuje prowadzenie 2-1. W trakcie trwania tej połowy wydaje Ci się, że Valencia gra dobrze i może zremisować, a nawet wygrać ten mecz. Masz teraz opcję Ca$h-In (Wykupić/Zamienić) swój zakład i otrzymać natychmiastową wygraną w wysokości 18 PLN. Twoje wygrane są zabezpieczone i ustalone niezależnie od tego, co wydarzy się później w tym meczu.

  1. Nasza drużyna nie prowadzi i stwarza wrażenie słabszej.

Przykład:
Postawiłeś zakład 10 PLN na wygraną Barcelony z Valencią po kursie 2.10. Do przerwy jest wciąż 0-0 i kurs na zwycięstwo Barcy wzrósł do 2.40. Twoim zdaniem zawodnicy Barcelony wyglądają na zmęczonych i nie wygrają tego meczu. Możesz teraz wybrać stratę całej postawionej wcześniej stawki, albo zdecydować się na ograniczenie swoich strat i Ca$h-In (Wykupić/Zamienić swój zakład, otrzymując 6 PLN natychmiastowej wypłaty na konto gracza).

Warto dodać, iż opcja Ca$h-In nie jest dostępna u żadnego innego bukmachera !

W Unibet mamy do czynienia nie tylko z bardzo dużą sekcją zakładów „na żywo”, lecz także szeroką ofertą zakładów na każde ze zdarzeń live:

platnosci kasynowe

/br>
kasyna na kase