kasyna 888 online

Online poker w bet365.

Play It Live at bet365poker!

SPRÓBUJ JUŻ DZIŚ w kilku prostych krokach rozpocznij przygodę z POKEREM na bet365.

Ściągnij program do pokera - dział DOWNLOAD ze strony www.bet365poker.com i zapisz go w wybranym folderze na swoim komputerze.
Zainstaluj program do gry w pokera dwukrotnie klikając ściągnięty plik.
Następnie uruchom program z manu Start lub klikając ikonę na pulpicie.
Gdy otworzy się okno programu, wybierz zakładkę MENU, następnie OPTIONS, dalej REGISTER i po otwarciu się okna rejestracji wypełnij formularz z danymi osobowymi nazwą użytkownika i hasłem.
I już możesz grać w darmowych turniejach typu FREEROLL, w których możesz wygrac prawdziwe pieniądze lub graj dla zabawy na stołach Play Money.
A jeśli zacznie Ci iść dobrze w grze możesz spróbować wpłacić pieniądze i grać na stołach na których stawki zaczynają się już od 5 centów. Ja dla wpłat i wypłat wykorzystuję MoneyBookers - mają konto w polskim banku, czyli wpłacasz złotówki, następnie "wysyłasz mailem" pieniądze w walucie jaką wybrałeś przy rejestracji w bet365 i już są na twoim koncie w pokerroomie.
Możesz także grac w zakładach bukmacherskich. www.bet365.com należy do największych bukmacherów online - będziesz miał możliwość obstawiania tysięcy zakładów od wydarzeń sportowych, wyników wyborów politycznych po konkursy typu reality shows

Dlaczego polecam bet365? Bo:

codziennie darmowe turnieje FREEROLL z pulą 1000 dolarów.
dodatkowo w każdą sobotę specjalne turnieje FREEROLL "Saturday Night Fever" z pulą 20000 dolarów z 1000 płatnych miejsc już od 5 dolarów za tysięczne i 2500 dolarów za pierwsze miejsce.
możliwość gry dla zabawy na tzw. Play Money - co jest doskonałym treningiem przed grą na prawdziwe pieniądze,
możliwość gry na małe stawki już od 5 centów,
możliwość szybkich wpłat i wypłat,
dla nowych graczy 50 dolarów na grę,
nad bezpieczeństwem i uczciwością czuwa jedna z najlepszych firm audytorskich PriceWaterhouseCoopers.

platnosci kasynowe

/br>
kasyna na kase