kasyna 888 online

Wirtualny bukmacher Betako

Wirtualny bukmacher Betako jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów naziemnych w naszym kraju. Firma została założona w roku 1995 i specjalizowała się wyłącznie w organizowaniu zakładów bukmacherskich na wyścigi zwierząt.

Władze Betako jednak szybko zrozumiały, iż nie tędy droga do podbicia rynku zakładów bukmacherskich w Polsce i bardzo szybko poszerzyły ofertę swojej firmy o zakłady sportowe rozgrywane na całym świecie takie jak chociażby: piłka nożna, siatkówka, tenis, piłka ręczna, koszykówka, itd.

Obecnie Wirtualny bukmacher Betako posiada ponad 62 punkty przyjmowania zakładów bukmacherskich, zlokalizowanych na terytorium całego kraju, i jako jedyny bukmacher naziemny w Polsce oferuje swoim graczom możliwość zawierania zakładów na najbardziej prestiżowe gonitwy koni i czartów rozgrywanych na terytorium Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Włoch, czy Francji.

Niestety mimo tego, iż opis i oferta Betako wyglądają naprawdę przyzwoicie to prawda jest taka, że bukmacher ten, podobnie jak inne firmy bukmacherskie, niema żadnych szans na rywalizację z najbardziej renomowanymi firmami bukmacherskimi funkcjonującymi w Internecie. Jeśli zatem chcesz postawić na najwyższą jakość świadczonych usług to postaw na internetowe firmy bukmacherskie, bowiem tylko one zaoferują Ci:

• Ogromny komfort gry – obstawiając zakłady bukmacherskie na Internecie gracz typować może przez 24 godziny na dobę bez konieczności wychodzenia z domu. Wszystkie firmy internetowe świadczą usługi dla swoich klientów non stop przez 24/7/365;

• Promocje bukmacherskie – jest to jedna z największych korzyści płynących z obstawiania zakładów bukmacherskich w Internecie. Decydując się na grę online gracz może liczyć na zgarnięcie nawet kilkuset złotych gotówki tylko za to, iż zarejestruje się w danej firmie internetowej, a następnie dokona w niej depozytu środków finansowych. Tym sposobem można w błyskawiczny i przede wszystkim zupełnie bez ryzykowny sposób pomnożyć posiadany kapitał bukmacherski;

• Brak podatku – typując zakłady sportowe w firmach internetowych gracz nie jest zobowiązany do uiszczania 12 procentowego podatku od wygranych kuponów tak jak ma to miejsce w przypadku obstawiania zakładów bukmacherskich w firmach naziemnych typu: STS, czy Toto Mix. Bukmacherzy Internetowi zarejestrowani są w innych krajach Unii Europejskiej, w których nie obowiązuje ich tak restrykcyjne prawo podatkowe jak w Polsce, dlatego też nie nakładają na swoich graczy żadnych dodatkowych opłat i marż;

• Zakłady live – bukmacherzy internetowi chcąc urozmaicić swoją ofertę zakładów bukmacherskich oferują możliwość obstawiania zakładów bukmacherskich podczas ich rozgrywania, czyli w trybie live. Jest to niezwykle korzystne rozwiązanie z punktu widzenia gracza, bowiem może on najpierw zorientować się, co takiego dzieje się na boisku, a dopiero następnie oddać swój typ na faworyta spotkania;

• Możliwość typowania zakładów przez komórkę – jest to szczególnie przydatna opcja dla osób, które często podróżują i znajdują się poza domem.

• Pozytywne opinie o firmach internetowych – opinie o tym, iż gra na Internecie jest niebezpieczna od dawna nie są aktualne. Większość internetowych firm bukmacherskich posiada, bowiem odpowiednie licencje, które są regulowane przez prawo międzynarodowe.

platnosci kasynowe

/br>
kasyna na kase